Levend Landschap

Afgelopen 2 maart heeft de inventarisatie plaats gevonden van de projecten waar de bewoners van Empe-Tonden binnen het kader van Landscahpsbeheer mee van start willen.
Allereerst worden nu de eventuele Partners erbij gezocht (exerne partijen die nodig zijn om erbij te betrekken (-Financieel - ondersteunend - beslissend).
Dan komen de project"trekkers' bijelkeer om de volgende stappen te bespreken. Dat is per project verschillend.
Project

Levend Landschap EMPE-TONDEN
De Stichting Landschapsbeheer Gelderland is door de gemeente Brummen gevraagd in Empe-Tonden (en in Oeken) te kijken naar het opzetten van een samenwerking met de bewoners tan aanzien van het herbezinnen over het landscahp en te kijken naar aanpassingen, versterkingen of veranderingen.
In de vorm van door de bewoners zelf aangedragen projecten zal de Stichting Landschapsbeheer Gelderland 3 jaar lang ondersteuning bieden.
Deze ondersteuning kenmerk zich vooral in een aantal delen:
Opzetten van de organisatie
Warm maken van bewoners
Zoeken naar partners voor de gekozen projecten
Overleg organiseren met en tussen de verschillen 'project trekkers'
Projectbegeleiding